wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » O firmie
ArcabitAvastAVGBitdefenderEsetG DataKaspersky Labmks_vir Sp. z o.o.Paragon Software Group

O firmie

Sklep Safeness.pl jest marką firmy InfoTechnology funkcjonującej na rynku polskim od 2011 roku. Początkowo w ofercie firmy znajdowała się budowa stron internetowych, sklepów i aplikacji sieciowych. Kolejno, oferta została wzbogacona o obsługę informatyczną firm mikro, małych i średnich w bardzo szerokim zakresie:
  • budowy i obsługi sieci informatycznych;
  • konfiguracji serwerów Windows i aplikacji sieciowych;
  • konfiguracji i obsługi stacji roboczych;
  • implementacji i obsługi w zakresie rozwiązań klasy ERP;
  • zabezpieczania i dostosowywania informatycznej infrastruktury przetwarzania informacji zgodnie w wymogami GIODO;
  • doradztwa informatycznego.
Szeroko zakrojone działania w obszarze ostatniego z wymienionych punktów, zarówno w aspekcie doświadczeń w bezpieczeństwie danych jak i nawiązania szerokich kontaktów branżowych oraz analizy zapotrzebowania na oprogramowanie zabezpieczające doprowadziły do podjęcia decyzji o uruchomieniu witryny z ofertą najlepszych na rynku rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa danych. W ten sposób powstał sklep, który Państwo odwiedzają.

Szanując naszych klientów i zdając sobie sprawę z faktu, że podjęcie decyzji o zakupie odpowiedniego dla danej firmy oprogramowania nie zawsze jest proste, pozostajemy do Państwa dyspozycji, zarówno w kontakcie mailowym jak i telefonicznym. Postaramy się doradzić i zaoferować rozwiązania w najbardziej konkurencyjnych konfiguracjach oraz cenach.

Zespół Safeness.pl

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl